خانه ای کنار ابرها

داغ
 
3.4 (1)
1192   1   0
 
نوشتن نقد
خانه ای کنار ابرها
بازیگران
لطفا ابتدا نام بازیگر مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام بازیگر در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام بازیگر را در بخش هنرمندان ایران وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.
کارگردان
لطفا ابتدا نام کارگردان مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام کارگردان در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام کارگردان را در بخش هنرمندان ایران وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.
نویسنده
لطفا ابتدا نام نویسنده مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام نویسنده در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام نویسنده را در بخش هنرمندان ایران وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.
تاریخ انتشار
1393
نحوه نمایش

نقدهای کاربران

1 نقد

5 ستاره
 
(0)
4 ستاره
 
(0)
 
(1)
2 ستاره
 
(0)
1 ستاره
 
(0)
امتیاز نهایی 
 
3.4
 
4.0  (1)
 
4.0  (1)
 
3.0  (1)
 
3.0  (1)
آیا دارای حساب کاربری هستید؟ یا عضو شوید‌
نمایش مفیدترین ها
امتیاز نهایی 
 
3.4
فیلمنامه 
 
4.0
کشش 
 
4.0
جدید و پرمحتوا بودن سوژه 
 
3.0
کارگردانی 
 
3.0
اجرای نقش بازیگران 
 
4.0
موسیقی 
 
3.0
تکنیک های سینمایی 
 
3.0
آغاز و پایان 
 
3.0

فیلمی غیرمنتظره و فراتر از نام و نشان کارگردان.
تصویر و تصوری که از فیلم‌های دفاع مقدسی در ذهن مخاطبان سینمای ایران است به ندرت از جغرافیای جبهه و مناطق جنگی فراتر می‌رود، در حالی که اگر فیلم‌سازی بتواند با سوژه‌های اجتماعی و برش‌هایی از متن زندگی مردم در شهرها فیلم بسازد به مراتب برای مخاطب امروزی ملموس تر است و ارتباط گیری با آن آسان تر خواهد بود. از این جهت فیلم «خانه‌ای کنار ابرها»به خوبی از عهده این کار برآمده و داستانی مربوط به دهه ۶۰ را در دل شهرها و محلات به نمایش گذاشته است.

این نقد مفید بود؟