هنرمند

داغ
 
3.5 (2)
1301   0   1
 
نوشتن نقد
خواننده
لطفا ابتدا نام خواننده مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام خواننده در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام خواننده را در بخش هنرمندان پاپ وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.
ترانه سرا
لطفا ابتدا نام ترانه سرا مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام ترانه سرا در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام ترانه سرا را در بخش هنرمندان پاپ وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.
آهنگساز
لطفا ابتدا نام آهنگساز مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام آهنگساز در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام آهنگساز را در بخش هنرمندان پاپ وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.
تنظیم کننده
لطفا ابتدا نام تنظیم کننده مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام تنظیم کننده در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام تنظیم کننده را در بخش هنرمندان پاپ وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.
نام آلبوم
لطفا ابتدا نام آلبوم مورد نظر خود را اینجا وارد کنید. در صورتیکه نام آلبوم در فهرست نبود، می توانید ابتدا نام آلبوم را در بخش موسیقی پاپ وارد نمایید و سپس برای افزودن این عنوان اقدام نمایید.

نقدهای کاربران

2 نقد

5 ستاره
 
(0)
 
(1)
 
(1)
2 ستاره
 
(0)
1 ستاره
 
(0)
امتیاز نهایی 
 
3.5
 
4.0  (2)
 
3.5  (2)
 
3.0  (2)
 
3.5  (2)
آیا دارای حساب کاربری هستید؟ یا عضو شوید‌
نمایش مفیدترین ها
امتیاز نهایی 
 
2.8
ترانه 
 
3.0
آهنگسازی 
 
3.0
تنظیم 
 
2.0
نوآوری 
 
3.0
این نقد مفید بود؟ 
امتیاز نهایی 
 
4.3
ترانه 
 
5.0
آهنگسازی 
 
4.0
تنظیم 
 
4.0
نوآوری 
 
4.0
این نقد مفید بود؟