Special expertise header s

صاحبان کالا و خدمات

 تاپ 10 برای شما کار می کند


  

Choose Yes or No s

Choose Yes or No s امروزه همه می دانند که در هر کاری خواه تجاری یا غیرتجاری مشتریان و مخاطبان نقش اول یک کسب و کار را دارند.

به همین علت تامین نظر آنها اهمیت ویژه ای دارد.

برای همین هم شعار ."همیشه حق با مشتری است" به وجود آمده است

 

 

داستان تاپ 10 چیست؟

تاپ 10 یک سایت رتبه بندی براساس نظر مردم است. یعنی همه مشاغل و خدمات و به طور کلی هرچیزی را براساس شاخص های مختلف و متعدد و البته براساس نظر مردم رتبه بندی می کند. با این کار هر کس می خواهد خرید کند (کالا یا خدمات) می تواند با مراجعه به این سایت رتبه ارائه کنندگان مختلف (کالا و خدمات) را ببیند، نظر مردم و از آن مهمتر "نقد" های آنها را بخواند و برای خرید خود تصمیم گیری کند

  


  

تاپ 10 چگونه برای شما کار می کند؟

 

123

 

برای استفاده از تاپ 10 باید چند کار ساده انجام دهید

1- اطلاعات کسب و کار خود را در تاپ 10 وارد و مرتب آن را به روز کنید. (راهنمای سایت)
2- از ویجت های تاپ 10 در سایت و صفحه فیسبوک خود استفاده کنید (ویجت چگونه کار می کند)
3- مشتریان و طرفداران خود را تشویق کنید شما را در تاپ 10 (یا ویجت آن در سایت شما) نقد کنند و به شما امتیاز دهند. (روش های تشویق مشتریان)

حالا دیگر تاپ 10 برای شما کار می کند

با افزایش تعداد آرا و نقدهایی که درباره شما نوشته می شود و بهبود رتبه شما در سایت تاپ 10 مشتریان شما به صورت تصاعدی افزایش خواهند یافت. هرچه شما خدمات بهتری بدهید، رضایت بیشتری ایجاد می کنید و رتبه بهتری می گیرید. دقت کنید که تشویق مشتریان به رای دادن به شما و ثبت نظر درباره شما بسیار مهم است.

 

  HowItWorksv5 webتاپ 10 مرجع تحلیل افکار و نظرسنجی رایگان برای شماست

در این مرحله بسیار اهمیت دارد که شما مرتب نظرها و نقدهای مشتریان خود را رصد نمایید و در صورت لزوم به آنها پاسخ دهید و البته این نقدها را در بهبود کاری خود به کار بندید. به این ترتیب تاپ 10 به یک ابزار نظرسنجی دقیق و واقعی از افکار مخاطبان اصلی شما تبدیل می شود. همچنین شما می توانید روند تغییر امتیاز خود را براساس شاخص های متنوعی که در سایت تاپ 10 وجود دارد ترسیم کنید و حرکت صعودی، نزولی یا نوسانی خود را بررسی کنید.