2kwm expertise capability

 

هدف ایران تاپ 10؛ انتخاب تاپ ترین ها

میانگین نظر همه مردم اشتباه نیست!

"انتخاب بهترین، مرغوب ترین و با کیفیت ترین کالا یا خدمت براساس رای و نظر مردم" . این هدف اصلی ما در ایران تاپ 10 است. چون معتقدیم میانگین نظر همه مردم اشتباه نیست!

تاپ 10 بر همین مبنا، هر کالا یا خدماتی را براساس نظر مردم رتبه بندی می کند. بنابراین همیشه رتبه یک کالا یا خدمات، نشان می دهد که چه جایگاهی در آرای عمومی مردم دارد. مردمی که قبلا از آن کالا یا خدمات استفاده کرده اند. در اینجا همه چیز بر مبنای نظر مردم بنا شده است. نه هیچ چیز دیگر!

  


 

598716

 

ایده ایران تاپ 10

انتخاب از بین تاپ ترین ها!

حتما بارها شده است که قصد انتخاب یا خرید کالا یا خدماتی را داشته اید و دوست داشته اید نظر دیگران را درباره برندها و ارائه کنندگان کالا وخدمات بدانید. اینکه کدام یک بهتر است. کدام یک خدمات بهتری دارد و ...

مثلا در انتخاب یک رستوران یا غذای خوب بارها و بارها این اتفاق می افتد. در این زمینه البته مشکل کمتر است و با جستجو در اینترنت یا سوال از اطرافیان امکان به نتیجه رسیدن وجود دارد. اما مثلا در هنگام خرید کالسکه، یا انتخاب نصاب کاغذ دیواری پیدا کردن پاسخ بسیار سخت است!

همچنین هیچ رتبه بندی درباره تنوع کیفیت خدمات وجود ندارد. اینکه یک رستوران غذای خوبی می دهد دلیلی بر این نیست که برخورد کارکنان آن هم خوب است. یا یک شیرینی فروشی که کیک های خوبی می فروشد الزاما شیرینی های خوبی هم ندارد.

بنابراین خلا وجود یک مرجع قوی که امکان رتبه بندی همه کالاها و خدمات را فراهم کند احساس می شد.

ما در ایران تاپ 10 دنبال پر کردن این خلا هستیم. می خواهیم با نظر مردم همه چیز را رتبه بندی کنیم.مردم رای می دهند و کالاها و خدمات براساس رای مردم رتبه بندی می شود. هر کالا یا خدمات را می توان براساس پارامترهای مختلف رای گیری کرد و براساس همین پارامترها آنها را دسته بندی کرد. در ایران تاپ 10 مهم این است که این رتبه بندی براساس نظر مردم صورت می گیرد.

برای همین هم شعار ما این است "تاپ ترین ها به انتخاب همه"

 


   

Screenshot 4 8 14 3 51 PM

 

رتبه بندی همه چیز، حتی نقدهای مفید

در تاپ 10 امکان نقد و بررسی هر عنوان ( شامل ارائه کنندگان کالا یا خدمات) هم وجود دارد. بنابراین می توان نظر تشریحی مردم را هم خواند. ضمن اینکه امکان رتبه بندی این نظرات براساس میزان مفید بودن آنها هم فراهم است. یعنی کاربران می توانند مفید بودن نقدهای سایر کاربران را ارزیابی کنند و نقدهایی را برای خواندن انتخاب کنند که از نظر افراد بیشتری مفید بوده است.

ضمن اینکه می توان زیر نقد و بررسی هر کاربر توضیحات تکمیلی هم اضافه کرد.

  


 

why choose vision360 1

 

نظر کارشناسی شما خیلی مهم است.

باور کنید!

همه ما در حوزه هایی صاحب تجربه و دانش هستیم و می توانیم در این حوزه ها نقد و بررسی بنویسیم. شما هم به بررسی کنندگان کالاها وخدمات بپیوندید. بگذارید چرخه نقد و بررسی حفظ شود. شما هم حتما روزی به این نقد و بررسی ها در زمینه هایی که اطلاعات ندارید نیاز پیدا می کنید. بقیه را از خواندن دیدگاه های کارشناسی خود محروم نکنید! برای به دست آوردن اطلاعات ارزشمند، اطلاعات مان را در اختیار دیگران بگذاریم. یکی از رموز افراد موفق همین بوده است!

 

 


  

shutterstock 113788327

افزودن عنوان های جدید؛

قدرت دست شماست!

در ایران تاپ 10 شما می توانید در هر گروهی که خواستید عنوان جدیدی به رای گیری اضافه کنید. نام یک فروشگاه یا عرضه کننده خدمات، آلبوم جدید یک خواننده، یک موسیقی قدیمی که در فهرست سایت موجود نیست یا هر رکورد جدیدی که جای آن را در رای گیری و رتبه بندی خالی می بینید.

شما حتی می توانید درخواست برگزاری تاپ 10 در گروه های جدید را هم ارائه کنید. ما تمام تلاش خود را می کنیم این گروه های جدید را خیلی سریع راه اندازی کنیم. ما دوست داریم این کار را با همکاری شما (در صورت علاقه تان) انجام دهیم.

 

 

 


 

SM customer reviews 18

 

ایران تاپ 10 یک ارتباط دوسویه

ایده های خود را با ما در میان بگذارید

ما در ایران تاپ 10 دنبال یک شبکه اجتماعی با همکاری عمومی هستیم. آماده هستیم با افراد علاقه مند به همکاری در تمام زمینه ها همکاری کنیم و ایده های آنها را بشنویم و از خود آنها برای اجرای طرح یا ایده شان کمک بگیریم. آماده واگذاری مدیریت بخش های جدید کار به شما هستیم. برای طرح ایده و نظر خود با ما تماس بگیرید.

 

 


 


ranking

 

بهبود کیفیت کالا و خدمات 

نقش شما چیست؟

ما دنبال فراهم کردن زمینه ای برای بالا بردن سطح کیفیت ارائه کالا و خدمات در ایران هستیم. با رتبه بندی کیفی کالا و خدمات مشخص می شود مردم در هر چیزی دنبال چه کیفیتی هستند و به این ترتیب عرضه کنندگان کالا یا خدمات می توانند برای تامین نظر مردم گام بردارند.طبعا وقتی عرضه کننده ای در رتبه بندی ملی مردم جایگاه بالا به دست آورد باید برای حفظ آن بکوشد. ضمن اینکه دیگران برای بالا آمدن در این رتبه بندی باید سخت بکوشند. پس با مشارکت عمومی مردم زمینه بهبود کیفیت فراهم می شود.

 

 


 

 

GENDER EQUALITY

 

 

ایران تاپ 10 یک ویکی سایت

ایران تاپ 10 یک ویکی سایت است. یعنی هر لحظه امکان ویرایش اطلاعات همه رکوردها برای اعضای سایت وجود دارد. شما علاوه براینکه می توانید رکوردهای جدید به سایت اضافه کنید می توانید اطلاعات موجود در سایت را هم ویرایش کنید. به این ترتیب به مرور این سایت به مرجع اطلاعات در همه زمینه ها هم تبدیل خواهد شد. مرجعی که هر لحظه به روز می شود.

 

   

 


 

PTV Group Motiv 5 plainpicture Frederic Cirou p62314430f

 

مردم راهنمای خرید شما

دیگران را از تجربه خود بی نصیب نگذارید!

برای انتخاب و خرید هر کالا یا خدماتی پارامترهای مختلفی وجود دارد که باید بدانیم. در ایران تاپ 10 این فرصت فراهم شده است تا نظر دیگران درباره هر یک از این پارمترها را بخوانید و با چشمانی باز تصمیم بگیرید. بنابراین مردم در این بخش راهنمای خرید شما هستند. شما هم می توانید برای حفظ این چرخه در هر زمینه تجربه ای دارید در اختیار دیگران بگذارید.